Nový Humble Bundle aneb zaplaťte libovolnou částku za novou hru

Humble BundleOpět zde máme možnost získat hru za cenu, kterou si určíte právě vy. Konkrétně se jedná o akční skákačku Voxatron s retro stylizací grafiky. Momentálně se sice nachází v alfa verzi, ale již nyní představuje zábavu na dlouhou dobu. Obsahuje totiž vestavěný editor prostředí s možností uploadování map vytvořených komunitou na centrální server. V menu hráči naleznou položku pro pohodlné stažení tohoto nového obsahu, díky čemuž odpadá nutnost manuálního přidávání dalších souborů. Voxatron bez problémů běží na Windows, Linux i Mac OS X. Díky minimálním hardwarovým nárokům si jej zahraje opravdu každý.

Pokud máte zájem si hru vyzkoušet, stačí navštívit web www.humblebundle.com/ a vyplnit stručný formulář. Nejdůležitější pro vás pravděpodobně bude kolonka s cenou. Po dokončení se Voxatron bude prodávat za 15$, vy si však můžete zvolit pro vás příznivější sumu. Nezapomeňte rovněž, že část peněz putuje na charitativní účely, a proto se nemusíte ostýchat zaplatit i vyšší částku. Obvykle se tohoto úkolu ujímá autor populární hry Minecraft, kterého naleznete v seznamu nejštědřejších osob pod přezdívkou notch.

Úhrada probíhá velmi jednoduše s pomocí internetové peněženky PayPal, služby Google checkout či Amazon payments. U všech systémů se přitom vždy setkáte s podporou nejpoužívanějších platebních karet.

Dočkáme se bonusové hry?

Na využití akční nabídky lidé v minulosti zpravidla měli 14 dní. Během této doby se však jako motivace obvykle součástí balíčku stala další hra. Pokud svůj nákup provedete před přidáním tohoto bonusu, získáte ho také. Na oficiálním blogu se momentálně nachází kouzelná věta „So, pay what you want for the Voxatron alpha and…“. Lze proto očekávat, že Humble Bundle opět hráče zmíněnou formou potěší. V minulosti byla takto například dodána hra Trauma, která vypráví zajímavou formou příběh ženy zraněné během automobilové nehody.

Příchozí dotazy:

  • humble bundle

Napsat komentář