Nový Humble Introversion Bundle

Humble Introversion BundlePrávě jsem se s pomocí Twitteru dozvěděl, že vyšel nový Humble Bundle. Pro všechny příznivce her to znamená možnost pořídit si běhen následujících 14-ti dní hned několik kvalitních titulů za libovolnou cenu. A když píši kvalitní, myslím to zcela vážně. Tentokrát totiž svoji práci nabízí studio Introversion Software, které se stalo známé především díky počinům Uplink, DEFCON, Multiwinia a potažmo i Darwinia. Veškeré zmíněné hry získáte včetně Steam klíče a sami přitom rozhodnete, jakou částkou vývojáře a dvě charitativní organizace podpoříte. Pokud převýšíte průměrnou platbu pohybující se zpravidla kolem 3 – 6 dolarů, získáte navíc i Crayon Physics Deluxe a akční adventuru Aquaria. Součástí každé objednávky se rovněž stanou i dvě technologická dema. Jedno z nich ukazuje schopnosti vyvinutého enginu během bourání budovy, zatímco druhá aplikace dokáže nádherně vygenerovat celé město.

Spustíte na libovolném OS

Jak už jsme si u Humble Bundle zvykli, i tentokrát veškeré hry bez problémů běží na Windows, Max OS X i Linuxu. Jedinou výjimku přestavují obě dema, která byla zkompilována pouze pro operační systém pocházející z dílny Microsoftu.

Stručné představení

Nyní si povíme několik slov o každém titulu. Jestliže vás láká hackerská tématika, rozhodně vyzkoušejte Uplink. Nejznámější simulátory tohoto typu jsem ostatně již představil v tomto článku. DEFCON se zabývá neveselým tématem. Vyzkoušíte si v něm nukleární válku oproti jiným státům. Smrtící rakety přitom odpálit musíte, jinak dojde ke zničení vašeho sila protivníkem. Darwinia rovněž pacifisty nepotěší. Umožňuje vedení armády v nezvyklém pixelovém prostředí. Multiwinia pak přidává zápolení mezi kamarády v šesti rozdílných multiplayerových módech. Crayon Physics Deluxe se nese v duchu logických hádanek, které vyřešíte pouze s vámi nakreslenými objekty. Poslední hra Aquaria kombinuje prvky akce a promyšlené příběhové linie. Za zmínku stojí gesta myši sloužící ke kouzlení.

Napsat komentář