Placený software lze získat zadarmo a legálně

Giveawayoftheday logoRád bych vám představil webovou stránku, kterou již nějaký čas pravidelně navštěvuji. Jakmile pochopíte princip na kterém funguje, záhy uvidíte, že se stane další čestnou položkou na seznamu vašich oblíbených internetových portálů. S její pomocí lze nasbírat neuvěřitelně rozsáhlou sbírku zajímavých programů, která bude kompletně v souladu s antipirátskými zákony.

Každých 24 hodin na váš čeká nový dáreček

Návštěvníci pochopitelně nejsou obdarování žádným fyzickým předmětem, ale čeká na ně již zmíněný software. Do stanovené doby jej musí stáhnout a nainstalovat. Jestliže oba kroky stihnou do časového limitu, který se odpočítává na hlavní stránce, mohou danou aplikaci neomezeně používat. Nejedná se o žádné demo či trial verzi, ale o zcela legitimní program, který se zpravidla nijak výrazně neliší od komerčního produktu. Drobné rozdíly zde však naleznete. Především můžete zapomenout na technickou podporu. Ta zkrátka nikdy není zahrnuta. V budoucnosti dále bohužel nelze využit aktualizační mechanismus. Pokud proto daná společnost vydá update, který aplikaci obohatí o nové funkce, vy se budete muset spokojit se starší verzí. Abych byl kompletní, licenční podmínky rovněž zakazují využít software k práci. Programové vybavení pro vaši firmu tak skutečně takto nezískáte.

Proč to vlastně vývojáři dělají?

Důvodů existuje hned několik. Mezi ten nejdůležitější patrně patří rozšíření informací a povědomí mezi masou uživatelů. Nikdy nevíte, zda nějakého člověka práce programátorů nezaujme natolik, že se nakonec rozhodne pro koupi. Řada pravidelných návštěvníků navíc aplikace hodnotí, díky čemuž softwarová firma přesně pochopí, co zákazníkům vyhovuje. Běžně se přitom objeví řada podnětů pro možná vylepšení.

Dokonce i hry můžete mít bezplatně

Nyní si konečně prozradíme adresu popisovaného webu. Klikněte na giveawayoftheday.com a podívejte se, jaký program na vás čeká právě dnes. Chcete-li si užít i trochu zábavy, koukněte se občas i na game.giveawayoftheday.com. Zde se nepravidelně objevují skvělé herní počiny. V minulosti zde bylo možno například stáhnou českou návykovku Jets’n’Guns.

Příchozí dotazy:

  • IT blog

Napsat komentář