Facebook spouští vlastní App Center

FacebookZnámá sociální síť přichází s dalším důvodem, proč prodloužit dobu strávenou v rámci přidružených aplikací. Portál nacházející se na www.facebook.com/appcenter usnadňuje snadné nalezení zábavné hry. A to nejen pro mobilní zařízení využívající iOS a Android, ale i klasickou webovou platformu. Uživatelé tak získávají centralizovaný přístup k dostupným projektům využívajícím Facebook.

Momentálně naleznete v nabídce přes 600 položek. Toto množství se však bude rozrůstat. Objeví se přitom i placené aplikace, jejich prodeji se Facebook nijak nebrání. App Center si od dnešního dne oficiálně užívají pouze obyvatelé USA, během nadcházejících týdnů se však rozšíření dostane mezi všechny uživatele. Nicméně, pokud vám angličtina není cizí, můžete pochopitelně na App center kdykoliv zavítat.

Podle serveru The Verge Facebook připravuje modifikovanou verzi své uvítací stránky, která novou funkci zřetelně zvýrazní. Dále bychom se měli po přihlášení setkat s odkazem v levé horní části postranního panelu.

Dle oficiálního vyjádření si App Center zapamatuje preference jednotlivých uživatelů a zobrazí odpovídající doporučení na vhodné aplikace. Pravděpodobně se využijí i zájmy vyplněné v profilu. Facebook dále zmínil, že plánuje přidávat jen vysoce kvalitní obsah.

Napsat komentář