Hudební Humble Bundle přináší uživatelské účty

Humble Music BundlePopulární projekt sídlící na humblebundle.com několikrát v minulosti umožnil pořízení vybraných her za libovolnou cenu. Zákazníci si sami nejprve určili, kolik chtěli zaplatit a až poté došlo k úhradě. Každá z nabídek však platila jen po určitou dobu, proto s koupí obvykle nikdo neváhal. Několikrát se totiž lidé dočkali i dalšího bezplatného bonusu, který byl přidán všem majitelům daného balíčku aplikací. V minulosti si web vyzkoušel i experiment s hrami pro mobilní zařízení, nyní testuje poptávku po hudbě.

V rámci Humble Music Bundle lze momentálně získat následující alba (formát MP3 a FLAC):

  • Favoritism – MC Frontalot
  • Album Raises New and Troubling Questions – They Might Be Giants
  • Calling All Dawns – Christopher Tin
  • Best of the Valkyria Chronicles – Hitoshi Sakimoto
  • Jonathan Coulton’s Greatest Hit Plus13 Other Songs – Jonathan Coulton

Pakliže vámi zvolená cenovka přesáhne průměrnou výši platby (v době psaní toho textu šlo přibližně o 8 dolarů) budete odměněni přídavkem v podobě Twelve Remixes of Four Songs (OK GO). Přesně dle vašeho přání rovněž budou finanční prostředky rozděleny mezi umělce, charitu a samotný projekt Humble Bundle. S pomocí jednoduchých posuvníků můžete například věnovat celou sumu na dobročinné účely. Zapojeny jsou momentálně dvě organizace – Child’s Play Charity a Electronic Frontier Foundation.

Uživatelský účet: Konečně!

Osobně mě okamžitě zaujala možnost vytvořit si na stránce účet, který nabídne jednoduchou správu všech již zakoupených produktů. Jestliže během registrace použijete email, se kterým již byly provedeny nákupy jednotlivých balíčků, dojde k jejich automatickému přidání. V opačném případě následuje jiný postup. Musíte zpětně vyhledat odkazy s klíčem na stránku nabízející stažení her. V pravém horním rohu se poté nachází velmi užitečné tlačítko nesoucí nápis „Claim this page„. Díky němu se již pod položkou „My library“ přehledně zobrazí všechny hry i hudební soubory.

Napsat komentář