Retro: Zahrajte si staré elektronické hry online

Elektronické hryChcete si  vyzkoušet přenosné hry, které bavily v době, kdy nebylo možno běžně v kapse nalézt smartphone? Výbornou sbírku starých elektronických společníků přináší web pica-pic.com. Na výběr čekají desítky modelů převedených do online podoby. Jednoduše si zvolíte danou hru a kliknete na ni. Výsledkem bude maximální přiblížení vybraného přístroje, takže zaznamenáte veškeré detaily předchůdce dnešního handheldu, tedy herní konzole do kapsy.

I když k ovládání hry poslouží klávesnice, dojem z používání skutečného zařízení je skutečně velmi silný. Nelze jej pochopitelně srovnat s tím, kdy malý elektronický produkt uchopíte do rukou, i tak detailní grafické zpracování v kombinaci s typickým zvukovým doprovodem přináší co nejautentičtější zážitek. I když displej ve své podstatě spoléhá jen na jedinou černou barvu, což je nesrovnatelné s dnešními standardy, stále lze rozhodně mluvit o zábavě.

Elektronická hra

Samotné hry se liší počtem použitelných tlačítek, a proto nechybí informace o jejich přiřazení na klávesy. Hlavní cíl každé hry zůstává stejný – získat co největší skóre. O nejúspěšnějších hráčích za uplynulý týden a měsíc referuje volba High Scores. Ty nejzajímavější cifry však uchovává filtrování All Time, tedy kompletní žebříček osob, kterým se nejvíce dařilo.

Příchozí dotazy:

  • elektronické hry

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>