Výuka angličtiny – jde to i online a nudit se přitom nebudete

Výuka angličtiny

Foto: stockimages / freedigitalphotos.net

Bezesporu se shodneme na tvrzení, že angličtina je ve světě IT velmi důležitá. Její znalost se hodí při čtení technické dokumentace, hledání efektivních řešení na zahraničních webech i obyčejné písemné nebo ústní komunikaci. Nejedná se však o náš mateřský jazyk, a proto nezbývá, než se angličtinu naučit. Jak na to? První myšlenky pravděpodobně budou směřovat k objevení vhodné jazykové školy. Existuje však mnohem modernější řešení disponující řadou výhod, které se nyní představíme. Naše pozornost se zaměří na online kurzy angličtiny.

Studujete, když máte čas vy, ne lektor

Má smysl mít zaplacenou kvalitní výuku angličtiny pro malou skupinu osob, když na ni z časových důvodů nemůžete pravidelně docházet? E-learning, oblíbený nástroj mnoha škol, naštěstí tuto bariéru bortí. Umožňuje studovat v dobu, kterou si určíte právě vy. A je přitom úplně jedno, jestli si najdete chvilku ráno, v pravé poledne nebo před půlnocí. Navíc angličtina online mnoho času z vašeho dne neukousne. Stačí se jí věnovat poctivě každý den přibližně 15 až 20 minut a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Zábavně i na tabletu

Angličtina na tabletu

Foto: adamr / freedigitalphotos.net

Jde o zcela přirozenou věc, když nadšení z nové činnosti postupně opadá. To si však výuka angličtiny nemůže dovolit, protože by záhy přišla o pozornost studentů. Projekt sídlící na adrese www.onlinejazyky.cz si to velmi dobře uvědomuje, a proto nezapomíná na osvěžující prvky. Z mého pohledu se jako nejvýraznější jeví všudypřítomná videa s charismatickým lektorem. Ten má nakročeno k tomu, aby se stal důvodem, proč online kurz každý den bez okolků spustíte. Samotné seznamování s gramatikou, slovní zásobou a výslovností naštěstí neprobíhá monotónně. Se slovíčky si budete hrát, a to v dobrém slova smyslu. Přetahování ve stylu Drag & Drop (táhni a pusť) se postará o vybudování těch správných paměťových asociací. Samotná studentská část portálu běží na nejrůznějších typech zařízení. Osobně jsem si vyzkoušel spustit video na počítači, malém netbooku i tabletu – vždy úspěšně.

Široká nabídka kurzů pamatuje na každého

Angličtina online

Foto: ddpavumba / freedigitalphotos.net

Aby se pro vás angličtina stala skutečně přínosem, vyberte ten vhodný kurz odpovídající aktuální úrovni znalostí podle výsledku bezplatného vstupního testu. Jednotlivé stupně začínají u naprostého začátečníka a míří až k pokročilým studentům. Za zmínku stojí i angličtina pro děti cílená na pozvolnou výuku cizího jazyka. Při dodržení již zmíněných dvaceti minut věnovaných denně zvolenému kurzu se dle zkušeností zvýší za rok vaše úroveň minimálně o jeden stupeň. Co to znamená? Anglický překlad dlouho v paměti lovit nebudete. A nemusí přitom výhradně jít pouze o angličtinu. Zmíněné Online jazyky totiž ve stejně vysoké kvalitě přinášejí němčinu, francouzštinu i španělštinu.

Cena umí překvapit

Finanční náročnost výuky angličtiny přes internet si zaslouží pozornost. Představované Online jazyky začínají na poplatku 299 Kč za jednotlivou kapitolu. Při koupi celého kurzu obdržíte nemalou slevu. Pokud si cenu srovnáme s nákladností běžně pořádaných hodin jazykových škol, vychází nám e-learning jako minimálně srovnatelné řešení. Díky garanci doživotního přístupu k online kurzu si ovšem nabyté vědomosti můžete kdykoliv osvěžit, během výuky vám bude věnována stoprocentní pozornost a nuda ani stereotyp se nedostaví.

Napsat komentář